Aké je vaše šťastné číslo?

stastne-cislo

V číslach je ukrytý náš osud. Aj keď toto slovo nemá každý rád, sú aj takí, ktorí tomu veria a sú presvedčení o tom, že všetko sa deje práve tak, ako sa diať má. Áno, avšak treba mať na pamäti, že svoj život máme v rukách my sami, pretože sme strojcami svojho šťastia.

Numerológia nám pomáha

Čísla sú staré už 7 000 rokov. Verili by ste tomu? Svoj význam mali od nepamäti a dodnes sú pre tento svet prínosom. Okrem toho, že sú spojené s našou životnou púťou a o všetkom nás informujú, ukrývajú v sebe priam magickú moc. Všetci vieme, na čo čísla slúžia, avšak je tu ďalšia zaujímavá informácia, ktorá vás možno prekvapí – čísla v sebe ukrývajú energiu. Energiu, ktorá vibruje. Podľa Balzaca „sú nepochopiteľné hybné sily“, ktoré nás ovplyvňujú, hoci si to ani neuvedomujeme.

Všetko na tomto svete, na čo si len spomeniete, má svoju energiu a zároveň kvantitu. Nula je základ, z ktorého všetko vzniká a vyvíja sa. Prvý je zvuk, ktorý vibruje a trvá určitú dobu. Vibrácia je akési chvenie, presun. Nachádza sa v priestore a zvuk zas v čase. Každý zvuk má určitú vlnovú dĺžku a pomocou rôznych vzorcov sa dajú preskúmať jednotlivé úrovne vibrácií. Trochu komplikované, však? Ale aspoň sme „v obraze“. Ešte je fajn spomenúť, že neexistuje čosi ako šťastné a nešťastné číslo. Trinástka je v pohode. 🙂

Vypočítajte si to „vaše“ podľa dátumu narodenia

Ak sa chcete trošku zahrať na numerológov aj u vás doma či v práci, tak je tu jednoduchý návod, ako si sami vyrátate číslo, ktoré sa s vami „ťahá“ a aj bude ťahať po celý zvyšok života. To, aký stupeň vibrácie v sebe ukrýva, o vás veľa prezradí. Čo treba urobiť? Spočítajte si všetky číslice vášho dátumu narodenia, dni aj rok. (príklad: 21. 7. 1990 –  2+1+7+1+9+9+0= 29=2+9=11=1+1=2). Počítajte, pokiaľ vám vyjde jedna cifra. Čo symbolizuje?

Číslo 1

Znamená jednotnosť. Vždy zasiahne presný cieľ. Dokonalosť. Máte pevnú vôľu a ste kritickí.

Číslo 2

Diplomacia. Vyrovnanosť. Rovnováha. Neutrálnosť, ale aj protikladnosť. Skromní a milí ľudia.

Číslo 3

Symbol obratnosti. Rozdeľuje na tri časti. Mystickosť. Tvoriví a kreatívni ľudia milujúci spoločnosť.

Číslo 4

Pevnosť. Prospešnosť. Jednotvárnosť. Pedantní vorkoholici.

Číslo 5

Neistota, zmena. Nevyváženosť. Premenlivosť. Neočakávanosť. Kreatívni tvrdohlavci.

Číslo 6

Súlad. Vyrovnanosť. Dobrota. Krása. Láska. Pravda. Ľudia túžiaci po harmónii a šťastnej rodine.

Číslo 7

Záhadnosť. Dokonalosť. Múdrosť. Citliví, zraniteľní a nepoučiteľní ľudia.

Číslo 8

Súcit. Spolupráca. Dvojitá sila. Dynamickí a súťaživí ľudia.

Číslo 9

Univerzálnosť. Idealizmus. Ctižiadostivosť. Túžba konať dobro. Obľúbení, energickí a úspešní ľudia.

 

Tak čo, súhlasíte? J

About