Hľadáte pekné spoločenské šaty? Pomôžeme vám s ich výberom

Nech už obľubujete akýkoľvek štýl obliekania, každá žena by mala mať v šatníku spoločenské šaty, ktoré budú lichotiť jej postave. Ak vás v blízkej dobe čaká nejaká spoločenská udalosť, poradíme vám aké spoločenské šaty si vyberať.

Krátke a dlhé spoločenské šaty

Najčastejšie sa stretnete s ponukou dlhých a krátkych spoločenských šiat. Každej žene vyhovuje niečo iné. Samozrejme pri výbere treba zohľadniť aj postavu. Plnoštíhle ženy potrebujú zakryť predovšetkým širšie boky, nohy a preto sa im skôr odporúča siahať po dlhých spoločenských šatách, poprípade midi šatách s áčkovou sukňou. To ale neznamená, že dlhé spoločenské šaty si nemôžu obliecť aj štíhle ženy.

Krátke spoločenské šaty väčšinou nosia mladšie ročníky, avšak aj ženy v stredných rokoch ich príliš nezavrhujú. Vždy záleží od toho, v ktorých šatách sa cítite lepšie. Sama dobre poznáte, či sa vám lepšie funguje v krátkych, alebo v dlhých šatách. Spoločenské šaty budete mať predsa na sebe hodiny, preto musia byť maximálne pohodlné.

Šaty na svadbu

Viaceré eshopy a obchody majú samostatnú kategóriu šiat na svadbu. Jedná sa o kategóriu šiat, kde si vedia vybrať nielen nevesty svoje popolnočné šaty, ale aj nevesty šaty pre družičky. Svoje šaty si tu nájdu aj ženy, ktoré boli pozvané na svadbu.

Medzi obľúbené šaty na svadbu radíme hlavne dlhé tylové šaty v jemných pastelových farbách. Fialová, modrá, ružová, či obľúbená zlatá a strieborná – tieto farby odporúčame. Krásne ukážu na opálenej pokožke, ktorú teraz v lete prirodzene máme.

Ak nie ste fanúšikmi dlhých tylových šiat, odporúčame priliehavé šaty, či dlhé spoločenské šaty s rázporkom. Zaručene budete hviezdou na akejkoľvek spoločenskej udalosti.

V tomto prípade voľte skôr tmavšie farby – napríklad bordovú, smaragdovú, slivkovú, či tmavomodrú.

Zdroj obrázka:

Autor: kiuikson / Stock.adobe.com