Nalíčte sa trendovo na párty

licenie-na-party

Ani vy nemáte čas listovať si módne časopisy a sledovať, čo všetko je aktuálne v móde? Potom vás potešíme stručným zhrnutím toho, čo je v móde tento rok, a tak nebudete pôsobiť out na žiadnej párty.

Vystúpte z davu

Keď vás zavolajú niekam na párty, môžete byť, kýmkoľvek chcete – nežnou a nenápadnou kráskou, ktorá ohúri práve sklonom k minimalizmu, ale aj vyzývavou šelmou, ktorú je vidieť už z diaľky. Pohľady prilákate účesom, oblečením, ale rozhodne aj mejkapom. Aké líčenie je v roku 2018 in? Jednoznačne hravé a výrazné. Aj keď nemáte rady výrazné farby, stále sa môžete postarať o nápaditosť, napríklad tým, že budete rešpektovať módne farby. Práve vďaka nim môžete vystúpiť z davu. Základ tvorí rozjasnená pleť, ktorá žiari sviežosťou a energiou. O tú sa vám postarajú rôzne rozjasňovače a trblietavé farby na lícne kosti. Líčenie s leskom vás urobí dokonalou nielen na párty, ale aj v práci či na obyčajnom stretnutí s priateľkami. Kde všade ešte možno trblietky aplikovať? Napríklad na obočie, pery alebo dolnú očnú linku, prípadne si na koniec očnej linky nalepte trblietavé kamienky či flitre. Blondínky si môžu obočie poprášiť zlatou farbou, brunetky bronzovou. Postačí vám na to vazelína a očný tieň. Dajte si však pozor, aby ste to s leskom príliš neprehnali. Platí zásada, že metalický má byť alebo mejkap, alebo len oči či pery.

S akými farbami ešte zaujmete? Skúste neónové pery, modré očné tiene bez perlete či tie, čo výrazne pripomínajú zlatisté arašidové maslo. Venujte pozornosť dolnej očnej linke, mala by byť extravagantná, pokojne aj hrubá a výrazne zakončená.

Prirodzenosť a svieži vzhľad

Nie každému vyhovujú výrazné farby, preto sa nemusíte báť, že bez nich na párty budete pôsobiť ako outsider. Úplne vám postačia aj jemné broskyňové odtiene, pretože aj tie sú teraz veľmi módne. Na očiach, na lícach i na perách. Modelky na predvádzacích mólach prezentujú šťavnaté pery, iba zľahka rozmazané, vymaľované bez použitia kontúrky. Šťavnatosť dosiahnete najmä vďaka využitiu lesku, ktorý aplikujete do stredu pier. Na očné viečka naneste pastelové farby, ale nešetrite a roztiahnite ich po celej ploche, rovno až k obočiu. Pastelová modrá, zelená, ružová, žltá… A čo riasy? Mali by byť čo najprirodzenejšie, preto siahnite po riasenke, ktorá ich iba mierne zvýrazní.

About