Pánske oblečenie, ktoré by mužom nemalo chýbať v šatníku

Móda sa neustále mení a prispôsobovať sa jej vzhľadom na financie nedokážeme. Napriek tomu, že mnohé ženy sa doslova hrnú do obchodov hneď, ako ich obľúbené módne značky hlásia výpredaj, páni si na toto nepotrpia. Chcú menej oblečenie, ale zase si potrpia na kvalite.

Ktoré pánske oblečenie by ale mužom rozhodne nemalo chýbať v šatníku?

Pánske tepláky

Pohodlné pánske tepláky na voľnočasové aktivity by nemali chýbať v šatníku žiadneho muža. Sú skvelým kúskom nielen na leňošenie, ale aj na prechádzky so psom, na behanie, na menšiu turistiku. Sú vďačným kúskom v každom ročnom období a muži by mali mať v šatníku aspoň jedny oteplené pánske tepláky a jedny tenké pánske tepláky. Športové pánske tepláky môžu skombinovať k bársakým topom, či už s dlhými rukávmi, alebo s krátkymi.

Odporúčame uprednostňovať tepláky zo 100% bavlny. Máte záruku, že po niekoľkých praniach vás materiál nebude kúsať a tepláky sa nerozťahajú.

Pánske mikiny

Taktiež vďačné oblečenie, ktoré muži využívajú počet celého roka. V pánskom šatníku by nemali chýbať pánske mikiny s prevliekaním cez hlavu a pánske mikiny so zapínaním na zips. V letných mesiacoch mikiny poslúžia ako vrchná vrstva v prípade chladných večerov, na jeseň a cez zimu poslúžia ako stredná vrstva, pod ktorou budú muži nosievať bavlnené tričko. Pánske mikiny na zips a bez zipsu odporúčame kupovať najmä v neutrálnych farbách. Ľahko ich totiž skombinujete s bundami a tričkami, ktoré budete mať pod týmito mikinami.

Pánska elegantná SLIM košeľa

Pri slávnostných príležitostiach tepláky a mikiny páni nevyužijú a preto by v šatníkoch mali mať aspoň dve elegantné SLIM košele – jednu bezvzorovú v neutrálnej farbe a jednu vzorovanú v ľahko kombinovateľných farbách. SLIM košele pekne zvýraznia mužské vypracované telo a v kombinácii s krémovými nohavicami a elegantnými topánkami vytvoria dokonalý outfit na rôzne spoločenské udalosti, ako napríklad na oslavu životného jubilea, krst a pod.