Podnikáte? Zabezpečte zamestnancom zdravé raňajky do práce

Keď chce byť firma úspešná, musí myslieť aj na zamestnancov. Veď od spokojných zamestnancov závisí ako sa firme bude dariť.

Ak podnikáte a viete, že spokojnosť zamestnancov je veľmi dôležitá, skúste zamestnancom okrem benefitov v podobe odmien zabezpečiť zdravé raňajky do práce.

Ušetrenie času na prípravu raňajok

Skoré ranné vstávanie býva pre mnohých ľudí nepríjemné. Navyše okrem prípravy samých seba musíme riešiť aj prípravu raňajok, aby sme do práce nešli hladní.

Skúste preto od nového roka potešiť zamestnancov tak, že im zabezpečíte zdravé raňajky do práce. Nemusia tak ráno strácať čas prípravou raňajok a doprajú si ich v zdravej podobe v spoločnosti svojich kolegov. Dovoz zdravých raňajok do práce vie zabezpečiť firma, ktorá sa venuje rozvozu potravín, či príprave a rozvozu zdravých raňajkových mini boxov.

Čo všetko môže byť v raňajkových boxoch?

Keď objednáte dovoz zdravých raňajok do práce pre svojich zamestnancov, je možné vyskladať si, čo všetko by v týchto boxoch malo byť. Raňajkové mini boxy často obsahujú obložené croissanty, chlebíky, voňavé pečivo (napríklad pagáče, či bratislavské rožky), ale aj čerstvé ovocie. V boxoch si môžete nájsť aj zdravé tyčinky a lokálnu ovocnú šťavu bez umelých prísad.

Je to rýchle a jednoduché. Vaši zamestnanci nemusia prípravu raňajok absolvovať doma a mnohým bude tento spôsob raňajkovania viac vyhovovať. Navyše ak chodia zamestnanci skoro ráno do práce, skoré raňajky im nemusia robiť dobre na žalúdok a radšej by si dopriali niečo v práci.

Oslovte firmu, ktorá robí rozvoz týchto chutných raňajkových boxov. O nič sa viac nemusíte starať. Boxy vám budú dovezené priamo do firmy.

Oceníte aj prísun ovocia z lokálnych fariem. Takéto chutné vitamínové balíčky pre zamestnancov by firma mala zabezpečovať najmä v chrípkovom období, čiže teraz. Nie sú na škodu ale aj mimo zimnej sezóny. Ovocie je z lokálnych fariem a necestuje cez pol zemegule k vám.

Zdroj obrázka:

Autor: Ground Picture / Shutterstock.com

About