Premiére – bývanie, ktoré ocení každá žena

byty premiere sancova

Aký je život v Bratislave? Predsa taký, akým si ho spravíme, no nie, dámy? Tak či onak, môcť sa oprieť o skvelé zázemie je veľkou výhodou. Ak si neviete dať rady s riešením bytovej otázky, máme pre vás jeden tip, ktorý možno aj váš život posunie novým, ešte lepším smerom.

Stručné predstavenie

23 podlaží, obytné jednotky s rozmermi od 32 do 125 m2 – tak toto je v stručnosti Premiére, obytný komplex stojaci na Šancovej ulici v hlavnom meste Slovenska. Preferovali by ste byt, apartmán alebo štúdio? Vedzte, že v každom zo spomínaných prípadov môžete počítať s balkónom, lodžiou alebo terasou. Je to tak, Premiére nepatrí medzi obyčajné novostavby Bratislavy.

Mobilita – príkaz doby

Mobilita je príkazom dnešnej doby. Tykáte si so šoférovaním a vlastníte auto? Potom vás iste poteší fakt, že súčasťou obytného domu Premiére je aj podzemná, trojpodlažná garáž s vlastným kamerovým systémom. Pri realizácii objektu sa myslelo na budúcnosť, dôkazom čoho je aj výbava v podobe nabíjacích staníc pre elektromobily. Len si to predstavte – malé autíčko s automatickou prevodovkou a elektrickým pohonom, ideálne na vozenie po Bratislave! A „tankovať“ doň môžete priamo doma! Takéto vybavenie rozhodne nemajú všetky byty v Bratislave.

Viac než vyhovujúca občianska vybavenosť

A čo život po práci? Každá z nás ocení pohodlie a dostupnosť rôznych služieb v dosahu bydliska. Projekt Premiére je na tom výborne aj v tomto ohľade. Pár minút chôdze od objektu totiž nájdete všetko, čo ku spokojnému životu budete potrebovať: obchody a reštaurácie, zdravotnícke a školské zariadenia pre deti, rovnako ale aj zóny slúžiace relaxu a oddychu spolu s ďalšími službami.

Hľadáte byty na predaj v Bratislave? Skúste svoju pozornosť zamerať na tie, ktoré sa nachádzajú v komplexe Premiére na Šancovej v Starom Meste. Zabezpečte si moderné bývanie na celý život.