S inteligentnou domácnosťou duša na mieste

Domov by mal byť tým najbezpečnejším miestom pre nás a naše rodiny, a to nielen počas našej prítomnosti, ale i keď sme mimo domu, v práci alebo na dovolenke. Na inteligentnú domácnosť sa dá vo všetkom spoľahnúť. Má pod palcom naše životy, majetok i čas.

Smarterhome.sk vás zoznámi so značkou Fibaro

Doma je najlepšie, a preto by sme nemali ľutovať investície do vylepšovania interiéru alebo exteriéru domova, napríklad aj formou inteligentných zariadení. Inteligentnú domácnosť totiž môže vlastniť každý, kto si rozumne zráta všetky jej plusy. Tým najväčším je, že sa budete cítiť ešte bezpečnejšie. Značka Fibaro sa svojím kamerovým systémom a rôznymi senzormi postará o váš spokojný spánok. Vo chvíľach, keď ste mimo domova, si teda nebudete predstavovať, čo sa tam odohráva za vašej neprítomnosti, pretože to budete dobre vedieť vďaka správam od zariadení Fibaro.

Smarterhome.sk sľubuje spoľahlivosť a záruky, ktoré dnes potrebujú všetci. Obráťte sa s dôverou na svoju inteligentnú domácnosť a iba s použitím telefónu kontrolujte jej stav. Sledujte spotrebu energií a bilancujte. Môžete porovnávať výdavky s predošlými mesiacmi a vytvoriť si jednoduché domáce účtovníctvo. Za ušetrené peniaze si doprajte iné vytúžené maličkosti.

Inteligentná domácnosť to urobí za vás

Od inteligentnej domácnosti s produktmi značky Fibaro môžete očakávať jednoduchší a hlavne pohodlnejší život. To je to, čo všetci potrebujeme, keď sa vraciame unavení z práce. Nechceme už premýšľať o našich povinnostiach, a zároveň v nich pokračovať v „druhej šichte“ v papučiach. Ak máme túto príležitosť, využime ju. Veľa ľudí túži po domove, ktorý sa o nich postará. Sú to zdanlivo iba maličkosti, ale práve tie dokážu vytvoriť veľké veci. Postarajú sa o tú správnu atmosféru. Mať túto schopnosť nedokáže každý. Na stránkach Smarterhome.sk sa dozviete, aké sú možnosti spolunažívania s inteligentnou domácnosťou, a iba málokto by z toho nemal v hlave chrobáka… Už ryje aj v tej vašej? 

About