Štýlové kabelky pre pravé dámy? Našli sme ich za vás!

Túžime ich mať čo najviac a neváhame do nich investovať stovky eur. Kabelky sú spolu so šperkami, na čo my ženy máme slabosť a mnohí muži to vedia. Kabelkami a šperkami nikdy nič nepokazia, avšak predsa len my ženy si rady tieto módne doplnky vyberáme samy. Predsa len chceme, aby nám ladili k outfitom, ktoré tak rady nosíme.

Ak hľadáte štýlové kabelky pre pravé dámy, poradíme vám, čo si pri ich výbere všímať.

Podšívky a rúčky kabelky

Kvalitné kabelky dokážeme zohnať vo viacerých značkových obchodoch na internete, ale aj v kamenných prevádzkach. Pri výbere novej kabelky si však všímajte predovšetkým rúčky a podšívky kabeliek. Práve toto rozhoduje, či vám kabelka vydrží, alebo máte radšej hľadať ďalej. Kvalitu podšívky spoznáte už na prvý pohľad. Každá žena vidí, čo je kvalitná látka a čo naopak nie.

Rúčky kabelky by mali byť pevné. Istotu však budete mať jedine pri kožených kabelkách, nakoľko koža je trváca a zvládne akúkoľvek záťaž.

Veľkosť kabelky a príležitosť

Pri výbere novej kabelky je potrebné zohľadňovať príležitosť a tým pádom aj veľkosť kabelky. Ak hľadáte kabelku na rôzne spoločenské akcie, odporúčame vám listové kabelky s kvalitným zapínaním. Ak hľadáte kabelky na voľnočasové aktivity, odporúčame vám kožené crossbody kabelky. Ak ale hľadáte kabelky do práce, odporúčame vám obdĺžnikové moderné kožené kabelky. Takéto kabelky nájdete v ponuke štýlových talianskych kabeliek, ktoré dýchajú eleganciou a kvalitou zároveň. Môžete si ich zladiť s elegantným outfitom, ale vynosíte ich aj k obtiahnutým džínsom a k pohodlným topom.

Farebné prevedenie

Všeobecne sa odporúčajú neutrálne odtiene, avšak ak rady kombinujete farby, nezabúdajte, že s farbami kabeliek je potrebné zladiť aj outfit a obuv. Ak nechcete vyzerať ako kanárik, odporúčame zladiť maximálne dve farby, viac nie.

Najviac odporúčame tieto farby – sivú, béžovú, čiernu, hnedú, červenú, petrolejovú, koňakovú.