Štýlové kombinácie oblečenia a obuvi vhodné na horúce letné dni

Aj vás vysoké letné teploty vyšťavujú a najradšej by ste neustále chodili v plavkách, lebo vám je neznesiteľné teplo?  Leto je v plnom prúde a s vysokými teplotami ešte nejaký čas počítať budeme musieť. Ak hľadáte zaujímavé tipy na štýlové kombinácie oblečenia a obuvi na horúce letné dni, pár  vám ich predstavíme.

Voľné dlhé šaty a dámske sandále

V horúčavách oceníte príjemný materiál a voľnejší strih šiat. Niet divu, že cez letné horúčavy sú obľúbené práve voľné dlhé šaty z kvalitnej 100% bavlny, zo 100% ľanu alebo z chladivého modalu. K týmto šatám sa vám najviac budú hodiť pohodlné dámske sandále, tzv. gladiátorky, ale aj klasické jednoduché sandále s klasickým zapínaním na jednu pracku. Či už si vyberiete sandále na platforme, alebo s tenkou podrážkou, je úplne jedno. Dôležité je ladiť si k týmto šatám sandále, v ktorých sa budete cítiť pohodlne.

Látkové kraťasy s viazaním a voľný top

Ak nie ste šatový typ a radšej nosíte nohavice, v lete kraťasy, odporúčame vám nosenie pohodlných látkových kraťas s viazaním okolo pása a k tomu voľné topy. Práve táto kombinácia si doslova pýta nosenie dámskych tenisiek. Štýlovým a hlavne typicky ženským pohodlným obutím v letných mesiacoch sú štýlové dámske mokasíny. K látkovým kraťasom a voľným topom dokonale zapasujú.

Látkové kraťasy odporúčame vyberať s áčkovým strihom. Nič nepokazíte pásikmi, ktoré opticky predĺžia vaše nohy a zakryjú nedokonalosti.

Sukne a tielká

Mini, ale aj midi sukne sú štýlovým kúskom na letné horúčavy. Ak preferujete dlhé sukne, odporúčame vám kombinovať ich s voľnými tielkami s viazaním. Ak skôr krátke, nepohrdnite obtiahnutými tielkami. Z dlhých sukien odporúčame nosiť plisované sukne, z krátkych rifľové mini sukne. Získate kvalitné nadčasové oblečenie využiteľné aj o pár rokov.

V letných mesiacoch odporúčame nosenie pohodlných bavlnených voľných kúskov oblečenia a ak rady športujete, nepohrdnite ani kvalitným funkčným oblečením, trebárs kvalitnými tričkami z Merino vlny.