Tie najlepšie zážitkové darčeky pre páry

Aké darčeky obľubujete viac? Materiálne alebo zážitkové? Obzvlášť, keď chcete vymyslieť niečo, čo si budete môcť užiť spoločne s vašou polovičkou, väčšinou táto voľba pripadne skôr na zážitkové darčeky. A práve tipy na zážitkové darčeky pre páry vám prinášame.

Preferujete relax, či trochu adrenalínu?

Začneme úžasným vyhliadkovým letom lietadlom. Ak sa nebojíte výšok a lietania, rozhodne pôjde o nezabudnuteľný zážitok. Vyhliadkový let je predsa len iný zážitok ako let lietadlom na dovolenku. Budete môcť spoznať aj vami dobre známe miesta z inej perspektívy. To sa rozhodne oplatí zažiť!

A čo takto nejaký spoločný kurz? Napríklad kurz varenia pre páry? Ak sa doma na príprave jedál podieľate obaja, určite vás takýto kurz bude baviť. Vybrať môžete z kurzov zameraných na rôzne druhy jedál z rôznych kútov sveta. A zručnosti nadobudnuté počas takéhoto kurzu využijete aj doma.

Obľúbené sú aj rôzne masáže pre dvoch. Poskytujú rýchle uvoľnenie a relax a z masáže sa obaja vrátite zregenerovaní a s príjemným pocitom. Len si pred rezerváciou termínu preverte prípadné zdravotné obmedzenia podľa vybraného typu masáže.

Vyrazíte na pobyt v zahraničí alebo si užijete luxusnú večeru?

Poďme však teraz k väčšej „klasike“, k rôznym pobytom. Čo takto si na pár dní oddýchnuť niekde v zahraničí? Samozrejme aj na Slovensku je množstvo krásnych miest, ale ak chcete zmenu, nemusíte predsa čakať na letnú dovolenku, aby ste vyrazili niekam za hranice. Aj naše susedné krajiny ponúkajú veľa zaujímavých miest, ktoré stojí za to vidieť.

Ak chcete stráviť príjemný spoločný čas a práve nemáte kvôli povinnostiam priestor na to, vyraziť niekam na pobyt, môžete si dopriať aspoň romantickú večer v nejakej luxusnej reštaurácii, do ktorej by ste len tak v bežný deň nezavítali. Len nezabudnite na vhodné oblečenie.

Zdroj obrázka:

Autor: Ground Picture / Shutterstock.com

About