Vyberte si z ponuky kabeliek modernú, ktorá vám vydrží roky

stylova-kabelka

Ktorá z vás ich doma nemá aspoň desať? My ženy chceme mať na každú príležitosť peknú kabelku. Túžime, aby nám vydržala dlhé roky, aby perfektne dopĺňala náš outfit.

Pochváľte sa modernou kabelkou a neurobte tie isté chyby pri kúpe novej kabelky ako väčšina žien.

Ako si vybrať modernú kabelku, ktorá vydrží roky?

Príležitosť a veľkosť

Potrebujete novú kabelku na spoločenské akcie, alebo na bežné denné nosenie? Skôr, ako si kúpite novú dámsku kabelku, je potrebné ujasniť si, na akú príležitosť chcete kabelku využívať. Ak potrebujete kabelku na ples, či svadbu, kupujte si klasickú listovú kabelku. Na stretnutie s kamarátkami vám stačí malá crossbody kabelka. Do práce a na bežné denné nosenie však využijete kabelky na denné nosenie.

To, na akú príležitosť kabelku potrebujete, ovplyvňuje aj veľkosť kabelky. Na spoločenské akcie vám postačia malé listové kabelky len pre tie najnutnejšie veci, na bežné nosenie potrebujete kabelku, do ktorej sa zmestí aj formát A4. Dôležité je, aby sa vám do tejto kabelky zmestila hlavne vaša dámska peňaženka.

Farba

Pri výbere novej dámskej kabelky je dôležité vybrať si aj správnu farbu. Uprednostňujte najmä prírodné neutrálne farby – hnedú, béžovú, ale aj sivú, čiernu farbu. Tieto neutrálne farby ľahko skombinujete s farebnejšími outfitmi. S výraznými farbami kabeliek to príliš nepreháňajte. Ťažko sa kombinujú s oblečením, čo máte v šatníku.

Neutrálne farby budú navyše moderné stále, takže sa nemusíte báť, že by ste kvalitnú kabelku nemohli nosiť, pretože nie je IN.

Ak chcete moderné kabelky, ktoré nevyjdu z módy ani o rok, či dva, uprednostnite neutrálne farby.

Pri výbere novej kabelky odporúčame uprednostňovať kvalitné kožené kabelky. Sú síce drahšie, ale pri správnej starostlivosti (chránení protiprachovým vrecúškom a pravidelnou impregnáciou) vám vydržia aj pár desaťročí. Kvalitné kabelky majú pevnú vnútornú podšívku, pevné uško, ale hlavne kvalitné zipsy. Neodporúčame kupovať kabelky s príliš veľkým množstvom vnútorných vrecúšok.