Zážitok, ktorý môžete podarovať svojmu partnerovi

futbal-ako-darcek

Materiálne darčeky, ako nové boxerky, ponožky, tepláky sú už otrepanými nápadmi. Každá žena chce pre svojho partnera to najlepšie, no kupovať stále tie isté darčeky by partnera neohúrili.

Ak má váš partner v blízkej dobe nejaký sviatok a chystáte pre neho prekvapenie, máme pre vás zaujímavý typ na darček. Je ním zážitok v podobe zájazdu na futbalový zápas.

Vyberte tím, ktorý má rád

Ak sa rozhodnete zajednať zájazd na zápas obľúbeného futbalového tímu, je dôležité vybrať si dobrý termín. Musíte mať istotu, že váš partner má možnosť vziať si voľno, poprípade má dovolenku. Samozrejme je potrebné vedieť, aký tím má váš partner rád a pravidelne sleduje jeho zápasy. Ak má rád anglickú Premier League, kúpte mu lístky na zápas tímov tejto ligy. Ak má rád konkrétny tím, samozrejme sa zamerajte na zápasy tohto tímu.

Vstupenky, letenky a ubytovanie v cene

Takýto zážitok bude určite prekvapením pre vášho partnera. Ak sa rozhodnete pre agentúru Futbaltour, nemusíte sa trápiť so zháňaním lístkov na zápasy, vstupeniek a ubytovania. Všetko budete mať v cene zájazdu. Budete mať k dispozícii aj služby delegáta.

Takýto zážitok určite zaujme aj ženy. Okrem zápasu si budete môcť pozrieť aj celé mesto, takže okrem toho, že zažijete športový zápas, pozriete si aj krásy daného mesta.

Zaujímavým šlágrom je Liga Majstrov. Zápasy tých najlepších tímov Európy sú skutočným zážitkom pre všetkých fanúšikov futbalu. Vďaka Futbaltour to môžete zažiť aj vy.

Byť pri zápase tých najlepších futbalových tímov určite stojí za to.

Vyberte jeden futbalový zápas tímu, ktorý má váš partner rád a potešte ho originálnym darčekom v podobe zážitku. Zážitky sú viac ako materiálne darčeky a v tomto prípade to platí dvojnásobne.